Author: ش***ن
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حيل حلو عجبني كثييررررر ♥️♥️♥️♥️♥️ هههههههههههههههههههههههههههه
顏色: 白色
Price: NT$742
Original Price: NT$876
| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | US A Type Plug(110-127V) |
| Connectivity Technology | USB |
| Mounting Type | Tabletop Mount |
| Additional installation costs | Not Applicable |
| Screen Resolution | 1280*720 |
| Usage | Portable |
| Batteries Included | No |
| Resolution | 720P |
| Brightness | Up to 999 lm |
| Contrast Ratio | 5,000 to 9,999:1 |
| Power Supply | Wall Plug |
| Display Type | LCD |
| ANSI | 400-800 |
| Projection size | 40-120" |
| Projection Method | Throwing |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Color Gamut | REC709 |
| Lamp Life | >3000 |
| Features | Speakers |
| Wireless Property | With Wi-Fi function |
| SKU | se260316173593121280167 |
Brand Name: TUOGTCI
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/TUOGTCI-sc-0144644288.html
Quality: 5179662 people said the quality is very good!
Author: ش***ن
Date:
Review: حيل حلو عجبني كثييررررر ♥️♥️♥️♥️♥️ هههههههههههههههههههههههههههه
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.